Velo Sport - rogelli-polska.pl

Sklep internetowy Rogelli Polska jest własnością firmy handlowej Velo Sport z siedzibą w Limanowej (woj. Małopolskie), największego dystrybutora produktów marki Rogelli w Polsce.

Ponad 20 lat w branży rowerowej

Firma Velo Sport powstała w 1994 roku i od początku działalności związana jest z branżą rowerową. Zaczynaliśmy od dystrybucji specjalistycznej odzieży rowerowej najlepszych światowych producentów. Obecnie prowadzimy hurtową sprzedaż nie tylko odzieży sportowej, ale również akcesoriów rowerowych i zaopatrujemy sklepy na terenie całego kraju.

Jesteśmy też największym dystrybutorem produktów renomowanej marki Rogelli w Polsce. Z holenderskim producentem odzieży sportowej współpracujemy już od kilkunastu lat.

Sklep Rogelli Polska

Sklep Rogelli Polska jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na zakup produktów marki Rogelli nie tylko przez sklepy sportowe, ale również przez klientów detalicznych. Sklep powstał za zgodą i pod bacznym okiem przedstawicieli firmy Rogelli, dlatego mają Państwo gwarancję, że oferujemy produkty najwyższej jakości, w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki stałej współpracy z firmą Rogelli w naszym sklepie znajdą Państwo również aktualne rynkowe nowości.

O Rogelli

Firma Rogelli powstała w 1981 roku w holenderskim miasteczku Sint Willebrord w okolicach Bredy. Do lat 90-tych funkcjonowała pod nazwą GOWA B.V. Zasłynęła z wprowadzenia innowacyjnych materiałów do produkcji odzieży kolarskiej – lekkiego i przewiewnego poliestru. Obecnie Rogelli jest wiodącym producentem odzieży sportowej w Europie. Na portfolio firmy składa się: odzież kolarska, odzież do biegania na nartach, odzież do joggingu, odzież termoaktywna, odzież fitness, okulary sportowe, odzież do skatingu i ogólnie rozumiana odzież outdoor.