Sklepy Partnerskie

Firma Vello Sport zaopatruje w odzież sportową i akcesoria rowerowe sklepy na terenie całej Polski, ale głównym obszarem działania firmy jest Polska południowa. Współpracujemy z kilkudziesięcioma sklepami w województwie małopolskim, świętokrzyskim, podkarpackim i śląskim. Posiadamy też sieć sklepów partnerskich w takich miastach jak: Kraków, Bielsko Biała, Tarnów, Nowy Sącz, Limanowa, Myślenice, Rzeszów, Rabka, Nowy Targ, Żywiec, Bochnia, Przemyśl, Krzeszowice, Olkusz, Wodzisław Śląski, Rybnik, Cieszyn, Wadowice, Brzesko.

Oferujemy odzież sportową nie tylko marki Rogelli, ale również Biemme i Chiba, w tym m.in. koszulki rowerowe, profesjonalne spodenki, kurtki, bezrękawniki oraz rękawiczki. Ponadto w ofercie handlowej naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę akcesoriów: kasków, ochraniaczy, usztywniaczy, zbroi oraz części rowerowych (m.in. stery, mostki, kierownice, pedały, chwyty, opony, dętki i siodełka) renomowanych firm, w tym m.in. SixSixOne, Sunline, Gist, Motorex, SKS, Rubena.0

Niskie ceny, duży wybór i wysoka jakość oferowanych produktów, a także solidność i rzetelność w prowadzeniu współpracy sprawia, że firma Velo Sport posiada wielu stałych i zadowolonych Partnerów. Serdecznie zapraszamy do dołączenia do ich grona!

Zobacz sklepy partnerskie na mapie.