Rogelli potówka kr.rękaw Chase

GOWA SPORTSWEAR B.V.

Nowy

Produkt aktualnie niedostępny

Aktualnie brak w magazynie

Cena brutto: 103,50 zł

103,50 zł za szt.

Opis produktu

Ultralekka męska koszulka termoaktywna z krótkim rękawkiem ROGELLI CHASE jest całkowicie bakteriostatyczna. Materiał DRYARN® utrzymuje skórę w pełnej higienie i komforcie. Materiał ten nie powoduje odparzeń, uniemożliwa rozwój bakterii powodujących alergie i podrażnienia. Jego bezszwowa konstrukcjaprzyczynia się znacząco do zwiększenia komfortu użytkowania.

CECHY:

  • męska koszulka termoaktywna z materiału DRYARN®
  • bezszwowa konstrukcja
  • strefy wentylacyjne, zwiększające transport wilgoci w miejscach gdzie jest to potrzebne
  • ultralekki,miękki oraz komfortowy w użytkowaniu materiał
  • elastyczność pozwala na znakomite dopasowanie do sylwetki, dzięki czemu działa jak druga skóra, utrzymując właściwy dla niej mikroklimat oraz wspomaga pracę mięśni
  • klasyczna, niska stójka
  • przeznaczony dla każdego rodzaju aktywności fizycznej (kolarstwo, narciarstwo, bieg)
  • idealna jako podstawowa warstwa termobelizny
  • skład: 85 polipropylen, 10% elastan, 5% poliamid

 

MATERIAŁ DRYARN®

Efektywnie izoluje ciepło, jest bardzo lekki i przewiewny Dodatkowym atutem są jego właściwości antybakteryjne.

DRYARN jest najlżejszym występującym obecnie włóknem. Jest tak lekki, że utrzymuje się na powierzchni wody.

Charakteryzuje się właściwościami termicznymi i wytrzymałością wyższą od włókien naturalnych i znanych włókien syntetycznych. Jest zawsze suchy na skórze i całkowicie antyalergiczny.Argumenty przemawiające na rzecz tkaniny DRYARN są bardzo liczne - 10 km włóknaDRYARN waży tylko 1 gram. Jest to włókno najlżejsze ze wszystkich istniejących. Na skórze pozostawia uczucie lekkości, zapewniając komfort zarówno w trakcie wysiłku sportowego jak i w użyciu codziennym.

Wysokie napięcie powierzchniowe tej mikrofibry powoduje, że wilgoć zostaje przetransportowana na zewnątrz materiału, gdzie szybko się ulatnia lub jest wchłaniana przez inne materiały zewnętrznej warstwy ubioru.

DRYARN jest 167 razy bardziej wydajny niż bawełna, a jego zdolności izolacyjne są dużo wyższe od wełny. W ten sposób DRYARN utrzymuje skutecznie optymalną temperaturę ciała, chroniąc je przed zbytnim ciepłem lub zimnem.

STOPIEŃ IZOLACJI

Wszystkie ubrania wykonane z materiału utkanego z włókien DRYARN gwarantują wysoką odporność na rozwój mikroorganizmów. Dzięki wysokiemu napięciu powierzchniowemu materiał nie zatrzymuje także ani bakterii, ani grzybów.Dlatego nie czuć żadnych nieprzyjemnych zapachów nawet po największym wysiłku fizycznym.

Na materiale DRYARN nie pozostają ślady plam. Plamy, które pozostają na innych materiałach, w przypadku DRYARN usuwają się w wodzie z szarym mydłem.

Tkanina nie elektryzuje się i nie pochłania kropli deszczu. Nie wywołuje żadnej reakcji alergicznej, co zostało sprawdzone w środowisku szpitalnym (prześcieradła,poszewki, fartuchy i ubrania medyczne). Posiada test dermatologiczny.

Mikrofibra DRYARN posiada dużą wytrzymałość na wszelkie uszkodzenia i przerwania,podobną do nylonu i o wiele wyższą od włókien syntetycznych i naturalnych. Nie powoduje efektu „pillingu” w wyniku otarcia z innymi materiałami.

Może być wystawiona przez długi czas na światło i ciepło bez ulegania jakimkolwiek zmianom. DRYARN może być prany w pralce w temperaturze 90 bez obaw, że zmieni formę czy kolor.Materiał wytrzymuje bez problemów kontakt z wodą morską oraz płynami o wysokiej koncentracji.

Dzięki hartowaniu termicznemu DRYARN pozostaje bardzo stabilny w swoich wymiarach: zmiany są zawsze mniejsze niż 2%, również po wielu praniach. Jest niepalny - rzucony na płomienie gasi ogień. Dlatego DRYARN został wykorzystany przez wojsko i policję.

DRYARN jest fibrą ekologiczną. Farbowanie włókien tkaniny odbywa się przy użyciu dodatków naturalnych i dlatego w procesie tym nie powstają substancje szkodliwe dla środowiska. 100% włókna DRYARN podlega recyklingowi.

Te wszystkie zalety mikrofibry DRYARN czynią ją rewolucyjną. Nadaje się ona do całej serii zastosowań w produkcji odzieży sportowej - od bluz, bluzek, rękawic,przez kombinezony do nurkowania i pływania na butach kończąc